Věrnostní program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. S naším věrnostním programem můžete sbírat body a tyto body využít jako slevu na své další nákupy. Zde je několik klíčových informací o tom, jak náš věrnostní systém funguje:

 1. Sbírejte body
  Když nákupujete na našem e-shopu, nejenže získáváte skvělé produkty, ale také získáváte body jako odměnu za vaši věrnost. Tyto body se automaticky připisují na váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více bodů budete mít k dispozici. Sbírání bodů je jednoduché a přináší vám další výhody při vašich následných nákupech.
 2. Body za nákupy
  Body za nákupy se vám přičtou do vašeho konta ihned po uhrazení objednávky. Množství získaných bodů je vypočítáno kurzem, kde 1 Bod získáte za
  15 CZK
 3. Další aktivity
  Kromě nákupů můžete získávat body také za následující aktivity.

  Aktivita Počet bodů
  Registrace 10 Bod
  Přihlášení k odběru novinek 50 Bod
  Svátek
  Narozeniny
  Výročí registrace
  Recenze
 4. Využijte své body
  Když budete mít dostatečný počet bodů, můžete je využít jako slevu na své další nákupy na našem e-shopu. To znamená, že budete moci nakupovat za nižší ceny nebo dokonce získat produkty zdarma. Vaše sleva bude vypočtena kurzem, kde 1 Bod rovná se slevě 1 CZK.
 5. VIP program
  Registrujte se do našeho VIP programu a získejte ještě více výhod.

  #VIP_PART#
  Úroveň Podmínka Získání 1 bodu za Hodnota bodu je
 6. Cashback
  Využijte své body také jako cashback. Výši cashbacku si můžete nastavit ve svém profilu.
 7. Sledujte svůj pokrok
  Po příhlášení do svého účtu můžete kdykoli zkontrolovat svůj aktuální stav bodů a historii svých transakcí na našem e-shopu. To vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu.
 8. Platnost bodů
  Platnost Vašich bonusových bodů je neomezená.
 9. Kombinace slev
  Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.
 10. Vrácení zboží
  Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.
 11. Další informace
  Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Naším cílem je odměnit vás za vaši věrnost a podpořit vás v nákupech na našem e-shopu. Věrnostní systém je naší cestou, jak vám poděkovat za vaši podporu a věrnost. Takže začněte sbírat body a užívejte si výhody našeho věrnostního programu ještě dnes!

Děkujeme, že jste s námi.

Používáme Bonusový systém Ellity